COMFORT:
Línia zariadenia bytu COMFORT, ako už samo o sebe hovorí, je moderné a trendové vybavenie Vášho nového bývania zamerané na ľahkú údržbu, estetiku a najlepší pomer ceny a kvality. Kompletne štýlovo zariadená kúpeľňa obložená obkladom na želanie v dvoch prevedeniach, v teplej zemitej alebo metropolitnej sivej farbe a k tomu sanitárne zariadenie JIKA, sprchový kút Sanswiss, batérie HANSGROHE ako aj kúpeľňový nábytok EDEN, Vás len utvrdia o použití výrobkov vysokej kvality a funkčnosti. V nových izbách budú položené laminátové podlahy špičkového výrobcu QUICK STEP, ktoré sú citlivo zladené s dverami AMBER v prevedení ECOTOP. Ak sa rozhodnete pre prevedenie bytu COMFORT podľa nášho odborného výberu, tak ste vlastne v skutočnosti práve získali nadštandard.

EXCLUSIVE:
Inovácia, príjemný nadčasový dizajn, množstvo variabilných kombinácií v čoraz žiadanejšom minimalistickom štýle. Aj také je prevedenie bytu EXCLUSIVE. Kúpeľňa je vybavená značkovým materiálom prihliadajúc na vysoké nároky častej údržby a trvácnosti. Podomietkový systém GEBERIT a keramika LAUFEN sú toho len priamym dôkazom. Umývadlová skrinka Diamant z výrobnej dielne EDEN v bielom vysokolesklom laku s umývadlom LaufenPro príjemne dopĺňa priestor kúpeľne. Vo všetkých izbách sú samozrejmosťou laminátové podlahy výrobcu QUICK STEP so zvýšenou ochranou proti poškriabaniu ako aj dvere s obložkovou zárubňou Verimo s povrchom Silkstone s dlhou životnosťou. Prevedenie EXCLUSIVE – Ten najlepší tip pre Vás!

INDIVIDUAL:
Každý človek je osobnosť. Jednoducho aj touto vetou sa dá charakterizovať línia bytu INDIVIDUAL. Atraktívny, moderný štýl vlastnej predstavy a individuálne požiadavky na mieru Vám vieme splniť spoločne s našim partnerom projektu EDEN SK s.r.o. Neváhajte a vyberte si kompletné zariadenie bytu v kúpeľňovom a kuchynskom štúdiu EDEN v Malackách, kde Vám ponúkajú značkové a kvalitné produkty od renomovaných svetových výrobcov. Spracovanie individuálneho 3D návrhu a zameranie kúpeľne, dverí a podláh ja pre zákazníkov „SEVERIN“ zdarma. Môžete si vyberať svoj vysnívaný interiér od množstva výrobcov.
Vyberáme zo širokej ponuky:
obklady a dlažby: MARAZZI, FAP, PORCELANOSA, ABK, TUBADZIN, RAKO.....
sanitárna keramika: LAUFEN, ROCA, JIKA, IDEAL STANDARD, DURAVIT.....
batérie a sprcha: HANSGROHE, SANSWISS, NOVASERVIS, GROHE, KLUDI.....
kuchyne a skrine: DALNO, EDEN – výrobca kúpeľňového nábytku.
Navštívte štúdio EDEN v Malackách a presvedčte sa sami. Rozhodli ste sa predsa pre INDIVIDUAL.

PORADÍME VÁM, AKO NAJVÝHODNEJŠIE FINANCOVAŤ VAŠE NOVÉ BÝVANIE!SEVERIN RESIDENCE & SHOPPING CENTER je nielen štýlové a moderné bývanie v unikátnej lokalite, ale aj perfektná investícia. Chceme, aby ste z kúpy vyťažili maximum, preto máme pre vás k dispozícii nášho hypotekárneho poradcu, ktorý vám poradí a pomôže zorientovať sa v ponuke hypoték. Vďaka tomu máte istotu, že si vyberiete to najvýhodnejšie riešenie.

Adam ROZBORIL
Mobil: +421 908 953 800

BYT - K2

BYT54,06m²
Poschodie2
Počet izieb2
Balkón - terasa19,17m²
SPOLU73,23m²

CENA

rezervovaný