WE CREATE EMOTIONS...


home_jet_list2

O NÁS

Investícia do kúpy nehnuteľnosti patrí k jedným z veľmi dôležitých rozhodnutí v živote, ktoré treba dôsledne zvážiť. Kvalitu bývania ovplyvňuje nielen lokalita a všetko s ňou súvisiace, ale aj interiér. Domov je miesto, kde trávime veľké množstvo času, a preto investovať do kvalitného interiéru je rovnako dôležité ako investovať do nehnuteľnosti samotnej. Veď nakoniec harmonický domov ovplyvňuje naše životy a siaha až ku kvalite našich každodenných rozhodnutí. Spoľahnutie sa na interiérového odborníka vám ušetrí nielen mnoho času, zároveň vám tiež ponúkne možnosti, ktoré by vás možno ani samých nenapadli.


home_jet_list2

REALIZÁCIA INTERIÉRU

Ponúkame vám komplexné služby interiérového dizajnéra t.j. okrem návrhu interiéru aj jeho realizáciu na kľúč do posledného detailu . Dôraz na samotný detail a vaša spokojnosť sú pre nás kľúčové. Ak si želáte realizáciu na kľúč, po schválení 3D návrhu vám pripravíme predbežnú cenovú kalkuláciu ktorá bude obsahovať všetky dodávateľské práce a zariadenie interiéru. Po schválení zostáva už len naplánovať postup a pustiť sa do krásnej realizácie.
Radi pre vás pripravíme návrh interiéru pre váš rodinný dom alebo byt, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy keďže bude šitý na mieru pre vás.
Každý výstup je neopakovateľné dielo, ktoré sa stáva jedinečnou hrou emócií a vášne pre svet krásneho a kvalitného žitia na tomto svete.